.

نصب نرم افزار FileZilla

download دریافت مستقیم فایل

سایت سازنده
passwordپسورد : www.noavarhost.com نصب روی ویندوز
در ابتدا مطمئن شوید که فایلی را که انتخاب کردید اجازه نصب به شما می دهد . برای شروع نصب روی فایل اجرائی نرم افزار FileZilla_3.3.3_win32-setup-noavarhost.com.exe کلیک کنید و پس از اجرای فایل بر روی Run کلیک کرده تا نرم افزار شروع به نصب شود .

مرحله اول

بعد از Run در Windows Seven و Vista از شما اجازه نصب را سوال می کند که برای ادامه yes را کلیک کنید .
مجوز توافق نامه
هم اکنون پنجره زیر که در آن شما را مجبور به قبول شرایط توافق نامه می کند را می بینید که با کلیک گزینه " I Agree " مجوز نصب نرم افزار را به برنامه می دهید .


در این مرحله اجازه دسترسی به این نرم افزار را برای فقط خود یا خود و دیگر کاربران صادر می کنیم . سپس next را کلیک کنید .

مرحله سوم

انتخاب اجزاء
سپس شما باید انتخاب کنید اجزائی از نرم افزار را که می خواهید نصب کنید و اگر شما نشانگر موس را روی هر کدام از آیتم ها نگه دارید برای هر آیتم توضیحی را به شما نشان می دهد .


موقعیت نصب
بعد از کلیک next ویندوز از شما مسیر نصب را سوال می کند . اگر نمی خواهید هیچ تغییری انجام دهید next را کلیک کنید .
نکته : اگر شما می خواهید این نرم افزار را به صورت Portable روی usb خود داشته باشید می توانید در این قسمت مسیر نصب را روی usb قرار دهید و برای اینکه این نرم افزار تنظیمات را هم بهمراه داشته باشد باید تنظیمات را در قالب یک فایل xml همراه فایل ذخیره کنیم . شما می توانید این را بعد از مراحل نصب داشته باشید .

مرحله پنجم

میانبرهای منوی شروع
اگر شما تصمیم دارید کلید میانبر منو شروع را داشته باشید در این مرحله از شما خواسته می شود نامی را برای آن انتخاب وهمراه با مسیر به آن بدهید که به طور پیش فرض نام "FileZilla" را دارد . شما می توانید عدم وجود کلید میانبر را هم داشته باشید ( انتخاب گزینه Do not create shortcuts ) .


پایان نصب
وقتی کهInstall را کلیک کنید اگر هیچ خطایی رخ ندهد نصب نرم افزار FileZilla در چند ثانیه به پایان می رسد .

مرحله هفتم

حال کلیک کنید Finish را تا مراحل نصب تمام شود . شما می توانید برنامه را run کنید .


اجرای فایل
اجرای فایل بسیار ساده است فقط کافیست روی filezilla.exe دابل کلیک کنید . مسیر پیش فرض این فایل (C:\Program Files\FileZilla\filezilla.exe) میباشد . در آخرین مرحله نصب می توانید تعیین کنید که نرم افزار بعد از پایان نصب اجرا شود یا خیر .
نسخه فایل فشرده

نصب و راه اندازی با نسخه فشرده بسیار ساده است تا زمانی که شما چگونگی کار با فایل های فشرده را بدانید و می توانید فایل و جابه جایی در دایرکتوری ویندوز را مدیریت کنید . در واقع شما فقط فایل دریافت شده را به یک پوشه روی هارد خود انتقال داده و فایل را روی مسیر مد نظر استخراج کنید از این طریق هم می توانید یک میانبر روی دسکتاپ / منو شروع یک دسترسی سریع را ایجاد کنید .

منبع : نوآور هاست

/ 0 نظر / 18 بازدید